Wyniki multi wygranej

Czym jest ta gra

Gra Multi Multi do 14 czerwca 2009 roku nosiła nazwę Multi Lotek. To polska gra liczbowa, polega ona na wytypowaniu przez gracza od jednej do dziesięciu liczb, oprócz tego uczestnik ma za zadanie wybranie przez siebie wielokrotności zakładu, również w skali jeden do dziesięciu. Są to stawki podstawowe zakładu. Następnym krokiem jest czekanie na wyniki lotto multi multi, które odbywają się dwa razy dziennie przez cały tydzień o godzinach 14:00 i 21:50. Wytypowane liczby są porównywane z tymi wylosowanymi przez maszynę losującą. Od 15 lipca 2019 roku w Multi Multi można również wziąć udział w grze kupując zakłady na oficjalnej stronie internetowej Totalizatora Sportowego.
W Multi Multi losowanych jest dwadzieścia z osiemdziesięciu liczb. Każdy gracz powinien wytypować od jednej do dziesięciu liczb. Szansa na wygraną i jej wielkość zależą od tego ile liczb wybierze gracz. Przy trafieniu 10 z 10 liczb otrzymuje się tak zwany „bonus”, dzięki temu taka wygrana może sięgać nawet do kilku milionów złotych.

Trochę historii

W połowie czerwca 2009 roku w celu zwiększenia przychodów swoją historię zakończyły Multi Lotek i Multi Lotek Plus, a na ich miejsce zostało wprowadzone Multi Multi i Multi Multi Plus, których losowania odbywały się i nadal się odbywają dwa razy dziennie o 14:00 i 22:00. W dniu 24 października 2009 roku w wyniku awarii której doznała maszyna losująca. Awaria polegała na tym, że maszyna losująca po wylosowaniu wszystkich kul nie zaprzestała losowania. Od 15 czerwca 2009 wprowadzono możliwość śledzenia transmisji losowań na żywo dzięki wynikom online na oficjalnej stronie lotto.pl. Od 1 maja 2013 roku wieczorne losowania transmitowane są przez TVP info codziennie o godzinie 21:40. Obecnie losowania gry Multi Multi organizowane są codziennie o dwóch porach, o godzinie 14:00 i 21:50. Obydwa losowania dostępne są i aktualizowane na bieżąco na oficjalnej stronie Totalizatora Sportowego. Samo uczestnictwo kosztuje niewiele bo tylko kilka złotych.