Czy kolor bielizny ma znaczenie? Jaki kolor stanika ubrać, do białej, prześwitującej bluzki?

Od wielu lat, za elegancki, wizytowy strój, uważa się białe, lub czarne ubrania, w tym sukienki, tuniki oraz bluzki. Największym uznaniem wśród pracodawców, cieszą się proste, białe bluzki, które są eleganckie, jednak nie prowokujące. Choć są one bardzo popularne, wiele kobiet wciąż się zastanawia, jaki kolor biustonosza pod białą bluzkę ubrać. Jeśli należysz do tej grupy osób, koniecznie sprawdź, jaką bieliznę wybrać.

Jaki kolor biustonosz pod białą bluzkę do pracy?

Biała bluzka, choć jest elegancka i prosta, może przysporzyć kobicie kłopotu. No bo jaką bieliznę ubrać, by idealnie pasowała? Najbardziej popularną bielizną jest ta prosta, bez dodatkowych elementów dekoracyjnych, koronek, haftów 0raz koralików, w białym odcieniu. Niestety, choć bluzka ma ten sam kolor, ubranie pod nią białego biustonosza nie jest dobrym pomysłem.
Białe bluzki, najczęściej [prześwitują, dlatego niemal każdy kolor będzie pod nią widoczny. Mamy nie wyróżniał się on, najlepiej wybrać kolor cielisty. Tworzy on spójny zarys, dlatego nie wyróżnia się on, ani nie podkreśla biustu, co jest bardzo ważne, zwłaszcza podczas obsługi klienta.
Kolejnym powodem, dla którego należy unikać białego stanika, jest odstawanie pod bluzką. Z racji nienaturalnego koloru, stanik delikatnie odstaje, podkreślając biust, oraz nadając mu nie naturalnego wyglądu. Aby wyglądać elegancko, estetycznie i schludnie, należy sięgnąć po biustonosz w kolorze cielistym.

Kiedy ubrać biały stanik?

Choć nie poleca się białej bielizny do białego stroju, w niektórych przypadkach można się o to pokusić. Biały stanik, można ubrać pod białą bluzkę lub sukienkę, kiedy planujemy wyjście z przyjaciółmi, a charakter spotkania jest przyjacielski. Doskonale nada się do prześwitującej lub koronkowej bluzki. Choć rozwiązanie te, jest trafnym wyborem, popularniejszy jest biustonosz czarny, który podkreśla biust, wyszczupla, przykuwa uwagę oraz jest bardziej seksi. Najlepiej ubrać go na wieczorne wyjścia z przyjaciółmi, oraz podczas plenerowych imprez.